Domov>Člákny>Predprípravná akcia
predprípravná akcia
Čláknyslužby

Predprípravná akcia

Prípravu na zimnú sezónu štartujeme našou najobľúbenejšou akciou!

Rezervujte si štyri pneumatiky za cenu jednej!

Dnešná doba ukázala, že vyhnúť sa návalu ľudí je najlepšou alternatívou. Ak sa k tomu pridajú aj finančné výhody, je to jednoznačne ponuka, ktorá sa neodmieta. Pozrime sa, čo to znamená v praxi! 😊

Vyberte si svoje zimné pneumatiky, rezervujte si ich a zaplaťte až pri prezúvaní!

Len si to predstavte! Za peniaze, ktoré by ste minuli na kúpu lacnejších pneumatík, si teraz môžete dovoliť kvalitnejšie. Alebo takto ušetrené peniažky miniete na niečo iné.

Keď vypukne šialenstvo..

V prvý hmlistý deň, keď ľudia začnú behať po pneuservisoch, Vy si pokojne vychutnávate Vašu obľúbenú kávičku, lebo viete, že Vaše pneumatiky na Vás čakajú pripravené na obutie v dohodnutom termíne.

Zbavíme Vás starostí!

Keď si kupujete pneumatiky v klasickom e-shope, máte s nimi ešte kopu starostí, kým sa dostanú na Vaše auto: prevziať ich, vláčiť ich do garáže/pivnice, potom zase von, nakladať do auta, cesta do servisu, tam ich vykladať. Zbytočná námaha a zaberie to kopu času.

Ušetríme Vám peniaze!

Naša predprípravná akcia Vám garantuje, že za cenu štandardných pneumatík kúpite pneu vyššej kvality.

Počas tohto roku výrobcovia pneumatík viackrát zvýšili ceny. Podľa aktuálnych udalostí vo svete aj doma, sa očakáva že najbližšie to bude začaitkom októbra. Oplatí sa teda byť o krok v pred! 😉

Žiadne riziká!

Zvyšok ceny rezervovaných pneumatík stačí zaplatiť až po obutí na Vaše auto.

Tým, že si pneumatiky rezervujete, máte záruku na to, že ich aj v prípade zvyšovania cien zo strany výrobcu dostanete za pôvodnú akciovú cenu.

Pohodlne a bez námahy

Po zaplatení ceny rezervácie pneumatiky aj uskladníme*, nemusíte mať na ne starosť. Keď ich budete potrebovať, dohodnete si termín a obujeme ich na Vaše auto na počkanie.

Predprípravná akcia platí do 30.septembra 2021.

* – Pneumatiky zakúpené počas tejto akcie bezplatne uskladníme do 31.decembra 2021. Od 1.januára 2022 k nim prirátame poplatok za uskladnenie.

Kontakt – Pneu- a rýchloservis Bugár

tel.: 0908 59 22 46
adresa: Múzejná 520, Duajská Streda
e-mail: info@no1pneu.sk
Zľavy programu Partner