Domov>Člákny>Predsezónna jarná akcia
Čláknyslužby

Predsezónna jarná akcia

Začnime hneď dobrou správou! Naša naj akcia, predsezónna jarná akcia je späť!

Rezervujte si štyri za cenu jednej!

Dnešná doba ukázala, že vyhnúť sa návalu ľudí je najlepšou alternatívou. Ak sa k tomu pridajú aj finančné výhody, je to jednoznačne ponuka, ktorá sa neodmieta. Pozrime sa , čo to znamená v praxi! 😊

Vyberte si svoje letné pneumatiky, rezervujte si ich a zaplaťte až na jar!

Kliknite na tlačidlo „Mám záujem“ a žiadajte cenovú ponuku

Za peniaze, ktoré by ste minuli na kúpu lacnejších pneumatík, si teraz môžete dovoliť kvalitnejšie. Alebo takto ušetrené peniažky miniete na niečo iné.

» Keď vypukne šialenstvo..

Po prvých jarných lúčoch slnka, keď ľudia začnú behať po pneuservisoch, Vy si pokojne užívate príjemné počasie, lebo viete, že Vaše pneumatiky na Vás čakajú pripravené na obutie v dohodnutom termíne.

» Zbavíme Vás starostí!

Keď si kupujete pneumatiky v klasickom e-shope, máte s nimi ešte kopu starostí, kým sa dostanú na Vaše auto: prevziať ich, vláčiť ich do garáže/pivnice, potom zase von, nakladať do auta, cesta do servisu, tam ich vykladať. Zbytočná námaha a zaberie to kopu času.

» Ušetríme Vám peniaze!

Naša predsezónna jarná akcia Vám garantuje, že za cenu štandardných pneumatík kúpite pneumaitky vyššej kvality. Skúsenosti predošlých rokov ukazujú, že výrobcovia pneumatík radi zvyšujú ceny počas sezóny. Podľa aktuálnych udalostí vo svete aj doma, môžeme vyhlásiť, že to nebude inak ani teraz. Oplatí sa teda byť o krok v pred! 😉

» Žiadne riziká!

Zvyšok ceny rezervovaných pneumatík stačí zaplatiť až po obutí na Vaše auto.

Tým, že si pneumatiky rezervujete, máte záruku na to, že ich aj v prípade zvyšovania cien zo strany výrobcu dostanete za pôvodnú akciovú cenu.

» Pohodlne a bez námahy

Po zaplatení ceny rezervácie pneumatiky aj uskladníme*, nemusíte mať na ne starosť. Keď ich budete potrebovať, dohodnete si termín a obujeme ich na Vaše auto na počkanie.

* – Pneumatiky zakúpené počas tejto akcie bezplatne uskladníme do 31.júla 2021. Od 1.augusta 2021 k nim prirátame poplatok za uskladnenie.

Kontakt – Pneu- a rýchloservis Bugár

tel.: 0908 59 22 46
adresa: Múzejná 520, Duajská Streda
e-mail: info@no1pneu.sk
Zľavy programu Partner