Domov>Člákny>Extra garancia na pneumatiky Vredestein
ČláknyRecenzia

Extra garancia na pneumatiky Vredestein

Informácie pre zákazníkov o službe VREDESTEIN Garancia+

Služba Vredestein Garancia+ je služba spoločnosti Apollo Vredestein Kft., ktorú je možné uplatniť výhradne vo servisoch, ktoré patria do siete Vredestein Club.

Službu Garancia+ je možné uplatniť v servisoch, ktoré nájdete na stránke www.avclub.sk a ktoré sa pripojili k tejto službe. Službu poskytujeme na zimné, letné, celoročné a na pneumatiky SUV, ktoré boli kúpené po dátume 01.10.2015 v množstve najmenej 4 ks za nasledujúcich podmienok. 

Extra záruka 12 mesiacov na pneumatiky Vredestein
Extra záruka 12 mesiacov na pneumatiky VredesteinExtra záruka 12 mesiacov na pneumatiky VredesteinVredestein Extra Garancia+

Garancia+ sa vzťahuje na neopraviteľné poškodenia pneumatiky vzniknuté z nižšie uvedených dôvodov:

  • Neopraviteľné poškodenia spôsobené kameňmi, obrubníkom, výmoľami, alebo inými ostrými predmetmi
  • Vandalizmus, v tomto prípade musí zákazník predložiť policajný záznam o tejto udalosti
  • Dopravná nehoda, v tomto prípade musí zákazník predložiť policajný záznam o dopravnej nehode, ktorý dokazuje jeho nevinu.

Garancia+ sa nevzťahuje na nasledujúce prípady:

  • Poškodenie spôsobené nesprávnou prevádzkou ako napríklad podhustené pneumatiky, nesprávna montáž, nesprávna geometria, pretekárska jazda atď.
  • Poškodenie vzniknuté po 12 mesiacoch od dátumu nákupu.
  • Poškodenie vzniknuté pri výške dezénu menej ako 3 mm.

Služby ponúkané na základe Garancia+:

Zákazník je opravnený uplatniť službu Garancia+, alebo požiadať o kontrolu pneumatík v ktoromkoľvek servise patriacom do siete Vredestein Club, ktorý sa pripojil k službe Garancia+. Servis, na základe Garancia+, prekontroluje poškodenú pneumatiku a rozhodne, či sa na reklamáciu vzťahujú podmienky Garancia+. V opačnom prípade bude žiadosť zákazníka zamietná. Ak je pneumatika na základe obhliadky servisu opraviteľná, servis poškodenú pneumatiku za poplatok opraví. V prípade, že pneumatika je na základe obhliadky servisu neopraviteľná a zákazník splňa podmienky služby Garancia+, servis vyplatí zákazníkovi hodnotu novej pneumatiky, ktorá bude znížená o hodnotu percentuálneho opotrebenia poškodenej pneumatiky. V prípade splnenia podmienok Garancie+ je servis oprávnený rozhodnúť či je pneumatika opraviteľná, alebo nie.

Podmienky uplatnenia služby Garancia+:

  • Registrácia zákazníka na stránke www.avclub.sk/ do 30 dní od dátumu nákupu.
  • Zákazník pri uplatnení Garancie+ musí predložiť doklad o nákupe pneumatík, ktorý obdržal od partnera Vredestein Club.
  • Do 3 mesiacov od dátumu nákupu musí dať zákazník prekontrolovať pneumatiky v niektorom servise vyznačenom na stránke www.avclub.sk. Náklady na túto kontrolu, 1 EUR+DPH, hradí zákazník. Na registračnej karte je potrebné túto kontrolu dať potvrdiť a doklad o zaplatení kontroly treba uchovať a pri reklamácii predložiť.

Vo vyššie vyznačených prípadoch poškodenia pneumatiky, službu Garancia+ je možné uplatniť v ktoromkoľvek servise vyznačenom na stránke www.avclub.sk, ktorý sa pripojil k službe Garancia+.
Ak servis potvrdí neopraviteľnosť pneumatiky, podmienky služby Garancia+ budú splnené. V prípade, že zákazník predloží všetky potrebné doklady, servis vyplatí zákazníkovi hodnotu novej pneumatiky zníženú o percentuálne opotrebenie reklamovanej pneumatiky.
Apollo Vredestein Kft. si vyhradzuje právo na odvolanie služby Garancia+. Na pneumatiky, ktoré boli nakúpené pred dátumom odvolania služby, bude služba platná až do konca jej platnosti.

Kontakt – Pneu- a rýchloservis Bugár

tel.: 0908 59 22 46
adresa: Múzejná 520, Duajská Streda
e-mail: info@no1pneu.sk
Zľavy programu Partner