Domov>Člákny>Nová generácia pneumatík Michelin
Nová generácia pneumatík Michelin
ČláknyRecenziaTechnologia

Nová generácia pneumatík Michelin

Predstavujeme Michelin Pilot Sport 5 a Michelin Primacy 4+, najnovšiu generáciu letných pneumatík. Sú navrhnuté tak, aby poskytovali vysoký výkon počas celej svojej životnosti.

Michelin Pilot Sport 5

Nová letná pneumatiku Michelin Pilot Sport 5 bola vyvinutá pre fanúšikov športových áut a vysokovýkonných limuzín. Ponúka jedinečnú kombináciu športového výkonu a dlhej životnosti:

● Ide o najvýkonnejšiu pneumatiku športovej triedy z hľadiska dojazdu v porovnaní s jej hlavnými konkurentmi.

● Poskytuje presné ovládanie a vynikajúce reakcie v zákrutách vďaka technológii Dynamic Response, osvedčenej v motoršporte. Hybridný aramidový a nylonový oplet obopína celú štruktúru pneumatiky ako pás, čo zaručuje optimálny prenos pohybov riadenia a zvyšuje pôžitok z jazdy.

Maximálna kontrola na suchej aj mokrej vozovke vďaka mimoriadne dobrej trakcii a brzdnému výkonu. Technológia Dual Sport Tread Design umožňuje optimalizáciu dezénu zvýšením výkonu vnútornej strany dezénu na mokrej ceste a vonkajšej strany na suchej ceste.

● Pneumatika so vzhľadom sýto čierneho zamatu je navrhnutá tak, aby zvýraznila vozidlá. Vďaka tomu získala vlani ocenenie za dizajn na Red Dot Award.

Michelin Pilot Sport 5, nástupca modelu Michelin Pilot Sport 4, ktorý je obľúbený u motoristov  a ktorý získal množstvo ocenení, je celosvetovo dostupný v 50 rôznych verziách od marca tohto roku.

Michelin Primacy 4+

Michelin predstavila aj ďalšiu letnú pneumatiku Michelin Primacy 4+, určenú pre limuzíny a SUV na každodenné cesty a dlhé rodinné výlety.

Nový model sa od svojich konkurentov odlišuje lepším brzdným výkonom na mokrej vozovke s opotrebovaným dezénom, čím ponúka vyššiu bezpečnosť od prvého do posledného kilometra. Za svoj výkon vďačí technológii Michelin EverGrip, ktorá šikovne kombinuje dve vrstvy gumy, aby kompenzovala zníženie hĺbky dezénu a zabezpečila tak dobrý odvod vody aj pri opotrebovanom dezéne.

Pneumatika Michelin Primacy 4+ je od marca tohto roku dostupná v 82 rôznych verziách od 16 do 19 palcov. Do konca roku 2022 bude k dispozícii celkovo v 121 verziách od 16 do 21 palcov.

Najnovšia generácia letných pneumatík Michelin pokrýva letné potreby vodičov športových áut, ale aj požiadavky každodenného používania. Vďaka vysokému výkonu z dlhodobého hľadiska je možné nové modely ďalej využívať, čím sa znižuje dopad na životné prostredie.

Kontakt – Pneu- a rýchloservis Bugár

tel.: 0908 59 22 46
adresa: Múzejná 520, Duajská Streda
e-mail: info@no1pneu.sk
Zľavy programu Partner