Domov>Člákny>AutoBild ohodnotil celoročnú pneumatiku Continental ako „príkladnú“
Continental AllSeasonContact
ČláknyTestyTesty celoročných pneumatík

AutoBild ohodnotil celoročnú pneumatiku Continental ako „príkladnú“

  • Continental AllSeasonContact získala v porovnávacích testoch pneumatík najvyššie známky
  • Testovanie zhřňalo 32 produktov v rozmere 205/55 R 16
  • AutoBild: „Pôsobivý a univerzálny špecialista“

V septembrovom  čísle časopisu AutoBild (24. septembra 2020) redakčný tím ocenil pneumatiku AllSeasonContact najlepším „príkladným“ hodnotením. V komparatívnom teste, do ktorého bolo zapojených 31 ďalších výrobkov od európskych, amerických a ázijských výrobcov, sa pneumatika Continental umiestnila na najvyššej priečke tohto časopisu. Testéri testovali pneumatiky s rozmerom 205/55 R 16 na vozidle VW Golf.

Celkovo boli celoročné pneumatiky testované v 16 rôznych kategóriách na mokrej a suchej vozovke a na snehu. „Pôsobivý všestranný špecialistal, ktorý ponúka špičkové zimné vlastnosti a dobrý pomer cena / výkon,“ zhrnuli testéri výkon pneumatiky.  „Vďaka veľmi dobrým vlastnostiam aquaplaningu, precíznej odozve riadenia, vysokému počtu kilometrov a valivému odporu šetriacemu palivo.“

Dizajn dezénu AllSeasonContact spája prvky prémiových letných a zimných pneumatík spoločnosti Continental, ktoré sú známe svojou bezpečnosťou. Okrem bezpečných jazdných vlastností je konštrukcia pneumatiky navrhnutá tak, aby ponúkala najlepšiu spotrebu vo svojej triede. Tento rok sa rozšírila ponuka AllSeasonContact a pneumatika je teraz k dispozícii pre širokú škálu automobilov a SUV, od mestských automobilov až po luxusné modely.

Kontakt – Pneu- a rýchloservis Bugár

tel.: 0908 59 22 46
adresa: Múzejná 520, Duajská Streda
e-mail: info@no1pneu.sk
Zľavy programu Partner