Domov>Člákny>Zimné a celoročné pneumatiky Hankook – víťazi v nezávislých testoch
zimné a celoročné pneumatiky Hankook
ČláknyRecenziaTestyTesty celoročných pneumatíkTesty zimných pneumatík

Zimné a celoročné pneumatiky Hankook – víťazi v nezávislých testoch

Pneumatiky Hankook sú pre spotrebiteľov skvelou voľbou po celý rok. To potvrdzujú každoročné výsledky nezávislých testov pneumatík, ktoré vykonávajú renomované časopisy. V tohtoročnom teste zimných pneumatík časopisu Auto Bild Sportscars, ktorý je špeciálom najväčšieho európskeho automobilového magazínu Auto Bild, zameraný na športové vozidlá, výrobca prémiových pneumatík vyhral test so svojimi zimnými UHP pneumatikami Winter i*cept evo 3. V časopise Auto Bild Allrad, špeciálu Auto Bild pre vozidlá s pohonom 4×4 zvíťazili pneumatiky Hankook Kinergy 4S2 X.

Hankook Winter i*cept evo 3
Hankook Kinergy 4S2 X
Hankook Winter i*cept RS 2

Výrobca pneumatík Hankook znovu preukázal svoje kvality a výkonnosť svojich produktov v mnohých nezávislých testoch zimných aj celoročných pneumatík. Napríklad zimná vysoko výkonná (UHP) pneumatika Winter i*cept evo 3 porazila všetkých dvanásť konkurenčných pneumatík a stala sa celkovým víťazom. Test vykonal Auto Bild Sportscars, jeden z popredných európskych automobilových časopisov zameraný na vysoko výkonné vozidlá. Celoročná pneumatika Hankook Kinergy 4S2 X sa tiež stala presvedčivým víťazom v teste časopisu Auto Bild Allrad, ktorý je popredným automobilovým časopisom špecializujúcim sa na vozidlá s pohonom 4×4.

Ako celoročná pneumatika pre vozidlá SUV je pneumatika Kinergy 4S2 X naozaj všestranná. Kombinuje špecifické vlastnosti letných a zimných pneumatík bez zníženia výkonu vplyvom meniacej sa vonkajšej teploty. Zároveň je veľmi spoľahlivá na mokrých, suchých a zasnežených vozovkách. Redaktori nemeckého automobilového časopisu Auto Bild Allrad vyhlásili Hankook Kinergy 4S2 X za tohtoročného víťaza testu celoročných pneumatík.

Vysoko výkonný dezén pneumatík Hankook Winter i*cept evo 3 je navrhnutý špeciálne pre vozidlá od vyššej strednej triedy po športové vozidlá a luxusné sedany a je upravený pre zimnú premávku na cestách v strednej a západnej Európe. Smerový vzor dezénu okrem iného zaisťuje vynikajúcu a bezpečnú priľnavosť na snehu, ale tiež účinne pomáha znižovať riziko aquaplaningu. To potvrdzuje aj Auto Bild Sportscars: Excelentný výkon na zasneženej a mokrej vozovke, dobrá miera bezpečnosti proti aquaplaningu, dynamické ovládanie a krátka brzdná dráha na zasneženej a mokrej vozovke. To všetko tento rok pneumatikám Hankook zaistilo víťazstvo testu zimných pneumatík tohto časopisu.

Verzia pre SUV, Winter i*cept evo 3 X bola presvedčivá aj pre Auto Bild Allrad: Redakcia časopisu uviedla: vysoký výkonnostný potenciál za všetkých poveternostných podmienok, krátka brzdná dráha na snehu a mokre aj stabilná ovládateľnosť na mokre aj suchu a dobrý výkon za férovú cenu. Hankook Winter i*cept RS 2, pneumatika pre malé vozidlá a nižšiu strednú triedu, ktorá získala od svojho uvedenia na trh už mnoho ocenení, oslnila testermi svojim dobrým výkonom za suchých aj mokrých podmienok. Špeciálne vyzdvihli veľmi dobrú ochranu proti aquaplaningu a krátku brzdnú dráhu na mokrej vozovke.

zdroj: hankooktire.com

Kontakt – Pneu- a rýchloservis Bugár

tel.: 0908 59 22 46
adresa: Múzejná 520, Duajská Streda
e-mail: info@no1pneu.sk
Zľavy programu Partner